Sportujete? Jedete k moři? Vyberte si kvalitní prádlo. Ať již při odpočinku nebo při sportovní aktivitě by jste se měli cítit v pohodlí. Prádlo by Vás nemělo omezovat. Naopak by mělo pomáhat a podtrhávat krásu Vaší postavy. Ať již jste žena nebo muž.

Sportovní a funkční prádlo

Při sportu je kvalitní sportovní spodní prádlo velmi důležité. Musí dobře udržovat teplotní harmonii těla, dobře odvádět pot a samozřejmě nesmí vadit při pohybu.

Při sportu oceníte kvalitní funkční prádlo. Materiály jsou připravené na velkou zátěž a  vlákna mají schopnost rychle odvést vytvořené vlhko vně od pokožky.

Vhodné je také používat bezešvé spodní prádlo. Prádlo vás nikde nebude zbytečně třít a Vy budete dostatečný komfot při Vašem sportování a cestou za vysněnou postavou, kterou můžete vystavit například u moře …

Jedeme k moři a vybíráme plavky

Cestujete k moři? Nezapomeňte na plavky. Ano, plavky jsou jednou z hlavních věcí, na které nesmíme zapomenout při balení kufrů. Je jedno jestli se vydáte do Chorvatska, Španělska nebo Řecka , ale krasné plavky, které zvýrazní vaši postavu, jsou základem Vaší výbavy při cestě na dovolenou.

Zejména ženy  se v jarních měsících mučí ve fitness a při běhání, aby si vytvarovaly a zpevnily své tělo. Aby se nebály obléknout se do plavek. Právě pěkné moderní plavky podtrhnou přednosti a zvýrazní krásu vaší postavy.

Sortiment plavek je každý rok velmi veliký. Je z čeho vybírat. Již to není jen o tom, zda si vybereme bikiny nebo jednodílné. Na výběr je z různých typů plavek. Pro ženy jsou to například:

 

A vyberou si i muži. Pánské plavky jsou také nabízeny v různém provedení, vzorech a rozličných materiálů.

Na kvalitní spodní prádlo nezapomínejte ani v běžném životě nebo při cestě do společnosti.