Za oknem máme slunko, takže se dá očekávat, že s přáteli vyrazíte k vodě. Moc se vám ale nebude chtít, že? Po tuhé zimě a chladném jaru nemáte zrovna ideální postavu, když jste vyjídali ledničku od rána do večera.

Jenže jak pořádně zformovat svoji postavu a zbavit se přebytečných tuků? Pojďme se na to podívat…

ID-100229786

Změna jídelníčku

Základem je změnit jídelníček – nemusíte držet diety, stačí se jen více zamyslet nad tím, co jíte. Předně se zbavte tzv. junk food – slané oříšky, chipsy, mražené pizzy, sladkosti atd.

Tím výrazně omezíte příjem špatných látek, které vaší váze (a hlavně vašemu zdraví) rozhodně nepomohou. Zařaďte do jídelníčku více zeleniny. A hlavně, ještě jednou zopakuji:

Hlavně dodržujte pravidelné časy, kdy budete jíst. Je ideální přijímat potravu v minimálně 5 částech:
1.  Snídaně
2.  Svačina
3.  Oběd
4.  Svačina
5.  Večeře

Dále zapomeňte na pravidlo, že byste měli večeřet nejpozději v 18.00. Tohle pravidlo není  vhodné pro všechny, protože každá jsme jiná. To pravidlo odkazuje na princip, kdy 3 hodiny  před spánkem nemáme jíst nic energeticky „plného“. Jenže ne všichni chodíme spát každý  den v 21.00, že?

Nezapomeňte na pohyb

Další klíčovou částí formování postavy je pohyb. Začnete se hýbat. Najděte si takový sport,  do kterého se nebudete muset nutit, ale bude vás bavit. Vybodněte se na posilovnu – zvolte takový sport, při kterém se po delší dobu budete potit.

Dejte si pár kilometrů na bruslích, kole, běžte si zaběhat, nebo si dejte ostřejší procházku.

Potřebujete tzv. aerobní pohyb, při kterém se nejlépe podporuje metabolismus a spalování tuků.

Podpora spalování tuků

Pro dnešek mám závěrečný tip: Spalování přebytečných tuků můžete výrazně podpořit tzv. spalovači. Jsou to přípravky, které

  • zlepšují spalování
  • urychlují hubnutí a formování postavy.

Jedním z nich je i krém ActivePPC. Obsahuje aktivní složku PPC, která prohřívá podkoží a díky množství účinných látek podporuje spalování tuků.

Je bez jakýkoliv konzervačních látek ,tedy v BIO kvalitě a je potvrzena naprostá bezpečnost a účinnost. Více o něm se dozvíte na stránkách ActivepPPC.cz.

foto: www.freedigitalphotos.net