Říká se, že začátek je vždy nejtěžší. Chcete něco shodit? Chcete vyrýsovat postavu? Chcete se dostat do kondice? Je jedno jaká je vaše motivace. Důležitá je Vaše chuť začít.

Neodkládejte to! Začněte hned. A my vám pomůžeme a podpoříme. Jak? Začněte cvičit s Výzvou 21. Vstupte do fitness programu zdarma >>

Co je Výzva 21 dní

Výzva 21 je revoluční fitness program, který vám po vedením trenéra Tomáše Jehličky umožní pravidelně cvičit v klidu domova.

Ano, nemusíte chodit do fitness centra a tahat těžké činky nebo bojovat s cvičebním strojem. Budete bojovat jen ze sebou 🙂 Většina cviků v první části je založena na cvičením vlastním tělem.

A zároveň v rámci Výzvy dostanete i rady pro správné stravování. Informace o stravování můžete dále rozšířit v Jídelníčkové výzvě.

Celým tréninkem Vás provede trenér Tomáš, který Vám na každý den pošle video, ve kterém Vám vysvětlí Váš úkol na ten daný den.

Nemáte co ztratit, můžete je získat. Vyzkoušejte trénink zdarma, kterým prošlo již přes 76 000 lidí.

Kdo je Tomáš Jehlička

Zde je jeho osobní přestavení:

Jsem certifikovaný fitness trenér, motivátor, autor úspěšných online tréninkových programů pro přeměnu postavy Výzva 21 dní a Výzva pro pokročilé a zakladatel společnosti GORILLA Fitness, která vyrábí české doplňky pro sportovní výživu z prvotřídních ingrediencí dle vlastních originálních receptur.

Schází Vám motivace?

 

Průběh Výzvy 21 dní

Fungování celé Výzvy je velmi jednoduché. Nemusíte nikam chodit. Stačí si jen každý den stáhnout jeden e-mail:

Každý den Vám trenér pošle 1 e-mail s novým tréninkovým videem nebo rady pro jídelníček. Výzva21 není jen o cvičení, ale o celkové proměně. Společně s trenérem budete pracovat na postupné změně Vašeho jídelníčku a Vašich zvyků.

Tomáš Jehlička slibuje:

Nikdy Tě nenechám na „holičkách“ a Ty  budeš vždy vědět, co máš dělat.
Když vynecháš, druhý den nahradíš…jednoduché!

Nemusíte nic vymýšlet a trápit se s tím, jestli to děláte dobře! Stačí se řídit radami, které Vám bude Tomáš postupně posílat a výsledky se brzy dostaví! Vyzkoušejte to!

Nic neriskujete, jen vlastní pot. Základní vstup je Zdarma. vše si vyzkoušíte a prověříte. Pokud Vás cvičení a rady od Tomáše zaujmou můžete pokračovat v placené části a následně v části Pro pokročilé.

Že rady od Tomáše fungují dokazují účastníci z Výzvy

Například Lenka a Vláďa:

 

 

Proměny jsou neskutečné. Díky radám od Tomáše, cvičení podle jeho tréninkového plánu a vlastnímu nadšení a motivaci se posunuli na jiný level vlastního Já.

Kam se chcete posunout Vy?

Vyberte si tréninkový plán ve Výzvě 21 dní >>

Cvičení v pohodlí domova
Každý den cvičení a motivace
Po 21 dnech uvidíte první výsledky
Program pro trvalou změnu a výsledky
Tréninkem ZDARMA prošlo již 76 455 lidí