Novoroční předsevzetí

Jestlipak jste si vytyčili nějaká ta tzv. novoroční předsevzetí? Jak postupujete? Jak vše dodržujete? Plníte svůj plán?

Vím. Není to jednoduché, proto mi dovolte, abych Vám pogratuloval pokud jste vydrželi. A všem, kdo jedí zdravě, pravidelně cvičí, používají každý den plánovací diář a tak podobně.

Mám pro Vás několik zajímavých tipů na knihy, které vám pomohou tahle předsevzetí dodržovat dál. A závěrečný tip na velkou Výzvu. Jaké knihy nám k tomu pomohou?

Knihy které pomáhají.

Jídlo a životní styl

Vybral jsem ty nejprodávanější kousky z oblasti zdravé, nekonvenční a života budičové stravy. Nechcete dietu, ale životní styl? Cesta za vysněnou postavou nevede přímou cestou jen a pouze změnou stravy. Je třeba se změnit úplně.  Zkuste Whole30. Toužíte po živém, nutričně bohatém jídle? Pořiďte si Raw kuchařku Co jste již ve stravování vyzkoušeli Vy?

whole30 raw

Běh a cvičení

Je vaším cílem silnější a pružnější tělo? Mrkněte na náš výběr knih o běhání a cvičení. Co třeba Běhání – Fitness a maratony? Pro ženy je možné začít běhat s knihou Běhání pro ženy od české autorky a mnoho informací vychází přímo ze zkušeností českých žen, část knihy vznikla jako odpovědi na spontánní otázky českých čtenářek v době přípravy této publikace.

Jestli toužíte po svalech, ať je vaše Tělo jako posilovna , kniha s nímž se dostanete do skvělé formy. Od kondičního trenéra jednotek speciálních operací, důmyslně jednoduchý, s rychlými výsledky a možností dělat ho kdekoli.

Na svaly, ale nejen na ně se zaměřím v závěrečném tipu pro udržení a splnění všech předsevzetí.

Výzva 21

Jde o fitness program, kde Vás trenér Tomáš Jehlička provede cvičením, výživou a motivací při cestě za změnou postavy.

Každý den, po zapojení do Výzvy 21, vám přijde 1 e-mail s novým tréninkovým videem nebo budete společně s trenérem pracovat na postupné změně Vašeho těla, jídelníčku a zvyků. Vždy budete vědět, co máte dělat. Vše si můžete vyzkoušet podle tréninkových videí zdarma.

Autor Výzvy 21 je Tomáš Jehlička, jsem certifikovaný fitness trenér, motivátor, autor úspěšných online tréninkových programů pro přeměnu postavy.

Zapojte se i Vy do Výzvy 21, nebude na své cestě sami!