Jak často chodíte na nákupy? Nebylo by pohodlnější vybrat si nákup v pohodlí domova a nechat si ho přivézt?

Na českém internetovém trhu se objevilo několik služeb nabízející nákup a rozvoz čerstvých potravin. Nejznámější jsou Tesco a Rohlík.cz.

Proč vyzkoušet službu Rohlík.cz?

Na Rohlík.cz se nakuje snadno, přehledně, bez fron a čekání. Váš nákup je u Vás klidně už za 90 minut po objednání.

Nákup na Rohlík.cz má ale jedno omezení, zatím je dostupné pouze pro zákaníky v Praze a okolí. Stejně tak služny internetového obchodu Tesca jsou k dispozici je v lokalitách okolo jejich hypermarketů.

Sortiment Rohlík.cz

Rohlík.cz Vás příjemně překvapí svým široký a kvalitním sortimentem nabízených potravin. Kromě tradičních surovin a položek, jako jsou trvanlivé potraviny, nápoje, alkohol, různé slané a sladké pochutiny  a drogerie, nabízí Rohlík.cz také

  • čerstvé pečivo
  • čerstvé maso
  • ovoce a zeleninu
  • a různé potraviny, které znáte z farmářských trhů.

Naše tipy na Rohlík.cz

Na Rohlík.cz najdete také široký sortiment výrobků pro bezlepkovou dietu nebo bezlaktózové výrobky.

Rohlík.cz přináší stále nové inovace a vylepšení, zde jsou tři zajímavé novinky z poslední doby:

Recepty s nákupním lístkem

Nevíte co k večeři? Podívejte se na další velice povedenou novinku. Je to stránka s recepty, kde pravidelně přibývají nové originální recepty. Nejen designově, ale i obsahově je vše provedeno na výbornou.
Některé recepty jsou od populárních blogerek a kuchařů a musí mnohé čtenáře zaujmout. U každého receptu je rovněž seznam surovin, které jsou k vaření potřeba. Tyto suroviny je možné jedním kliknutím zakoupit, nechat si dovézt až ke dveřím svého domu, a začít s radostí vařit.

Zlevněna doprava na 49 Kč

Pokud si zákazník vystačí s doručením svého nákupu do 120 minut, tak se může těšit na levnější dopravu, která stojí pouhých 49 Kč. Ten, kdo nakoupí za více než 1 500 Kč, má dopravu zcela zdarma.

Na první objednávku doprava zdarma + bonus 100 Kč

 Zákazník, který teprve váhal s nákupem potravin on-line přes Rohlik.cz, už neodolá. Každý nový zákazník při své první objednávce dostane jako bonus nejen dopravu zdarma, ale také 100 Kč na první nákup.
Rohlik.cz prostě stojí za vyzkoušení.